AnaSayfa / Genel / Kahve falında başka birini kapalı görmek

Kahve falında başka birini kapalı görmek

Kahve falında başka birini kapalı görmek kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başka birini kapalı gördüyseniz:

  • Farklılıklar sizi korkutmasın, farklı düşünen kişiler olmazsa ilerleme sağlanması imkansızdır.

Kahve falında başka birini kapalı görmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kapalı kuran görmek tartışmaların sonlandırılacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine işarettir.

Kahve falında kapalı bayanı açık görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında tek gözü kapalı görmek büyük bir özgüven kazanılacağına, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kapalı bir kızı açık görmek çok kötü günler yaşayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında gözü kapalı yürümek hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine işaret eder.

Kahve falında kapalı yol görmek içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kapalı bir bayanı açık görmek çok büyük işlere adın yazdıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir