AnaSayfa / Genel / Kahve falında bardak çekmek

Kahve falında bardak çekmek

Kahve falında bardak çekmek fal sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, kendisini mutsuz edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, evine huzur ve bereketin geleceğine, dertlerin bölüşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bardak çekmek gördüyseniz:

  • Bir an neşeliyken bir an sonra içine kapanık olabilirsiniz.

Kahve falında bardak çekmek kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, ettiği zararları telafi edeceğine delalettir.

Kahve falında sırta bardak çekmek bol bol moral depolanacağına, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bardakla süt görmek iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cam bardak satın almak büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına işarettir.

Kahve falında kafasında bardak kırmak yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine işarettir.

Kahve falında bardak yutmak insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında bardakta bira görmek acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine işaret eder.

Kahve falında kirli boş bardak görmek sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir