AnaSayfa / Genel / Kahve falında bal hediye etmek

Kahve falında bal hediye etmek

Kahve falında bal hediye etmek böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, işlerin daha kötüye gideceğine, hayallerine kavuşacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bal hediye etmek gördüyseniz:

  • Farklı dürtülerle hareket eden kişilerden uzak durun.

Kahve falında hediye bal almak eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında bal hediye almak çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında bal hediye etmek alim insanlardan sayılacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ballı ekmek vermek yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ekmek üstü bal yemek bir şirketler zincirine sahip olunacağına, kişinin her daim iyi anılacağına alamet eder.

Kahve falında bal tefsiri görmek şansının bahtının açılacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan bal yemek güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bal pişirmek kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir