Kahve falında bağırsak kesmek

Kahve falında bağırsak kesmek büyük başarılar kazanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına yorulur.

Kahve falında bağırsak kesmek gördüyseniz:

  • Son dakika değişikliklerinin planlarınızı bozmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında bağırsak kesmek onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kedi bağırsağı görmek küskünlük yaşanacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına rivayet eder.

Kahve falında hayvan bağırsağı temizlemek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine inanılır.

Kahve falında bağırsak çıkarmak dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bağırsak yemek aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inek bağırsağı görmek yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına delalettir.

Kahve falında bağırsak ameliyatı olmak şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hayvan bağırsağı görmek fesada bulaşacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top