AnaSayfa / Genel / Kahve falında baca görmek

Kahve falında baca görmek

Kahve falında baca görmek kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına delalet eder.

Kahve falında baca gördüyseniz:

  • Bir kimseye yabancılaşabilir, ayrılabilirsiniz.

Kahve falında bacanın tüttüğünü görmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine alamet eder.

Kahve falında bacadan duman çıktığını görmek dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında baca tutuşması görmek yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, bu sayede mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bacadan eve girmek hedeflerinin gerçekleşeceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Kahve falında yıkılan baca görmek çareyi başka yerlerde arayacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında baca deliği görmek kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, büyük atılımlar yapılacağına yorulur.

Kahve falında baca isi görmek kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bacadan kurum temizlemek geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.