AnaSayfa / Genel / Kahve falında aynı yatakta olmak

Kahve falında aynı yatakta olmak

Kahve falında aynı yatakta olmak sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, sorunlarını aşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aynı yatakta olmak gördüyseniz:

  • Neden bahsettiğimi siz daa rahat anlayabilirsiniz.

Kahve falında babayla aynı yatakta yatmak çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında ölüyle aynı yatakta yatmak sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, verdiği sözleri yerine getireceğine alamet eder.

Kahve falında bir erkekle aynı yatakta uyumak riske atılacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına delalet eder.

Kahve falında biriyle aynı yatakta uyumak rütbe alacağına, onları rahat ettireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bi erkekle aynı yatakta yatmak umutlarını yitireceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine delalettir.

Kahve falında bir erkekle aynı yatakta yatmak iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşıyla aynı yatakta yatmak girdiği işleri kaybedeceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşınla aynı yatakta yatmak kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.