AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayakta göz görmek

Kahve falında ayakta göz görmek

Kahve falında ayakta göz görmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, depresyona gireceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında ayakta göz gördüyseniz:

  • Çeşitli tersliklere karşı dostlar imdadınıza yetişebilir.

Kahve falında ayakta göz görmek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında ayakta fazla parmak görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına işarettir.

Kahve falında ayakta oje görmek yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, dertlerinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayakta bebek uyutmak sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayakta doğum yapmak hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına tabir olunur.

Kahve falında ayakta mantar görmek mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret eder.

Kahve falında ayakta siğil görmek büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına inanılır.

Kahve falında ayakta siyah çorap görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir