AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayakkabı için ağlamak

Kahve falında ayakkabı için ağlamak

Kahve falında ayakkabı için ağlamak fal sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında ayakkabı için ağlamak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda farklı şeyler denemek isteyebilir, farklı bir yöne ilerleyebilir, mevcut işinizde farklı bir projeyle ilgilenebilir, iş değişikliğine gidebilir ya da işle ilgili değişik teklif veya davetler alabilirsiniz.

Kahve falında ayakkabı için ağlamak hayatının tamamen altüst olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine işarettir.

Kahve falında hacca gidip ağlamak yaşanan üzüntülerin son bulacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında sevdiği erkeğin ağladığını görmek uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağlamak sarılmak iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına rivayet eder.

Kahve falında yere yatarak ağlamak bunun da fal sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında ölen bir insanın ağladığını görmek böylece hayata yeniden sarılacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına delalettir.

Kahve falında sevgiliye sarılıp ağlamak sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözden yaş gelmeden ağlamak şansının ve kısmetlerinin açılacağına, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.