AnaSayfa / Genel / Kahve falında at sidiği görmek

Kahve falında at sidiği görmek

Kahve falında at sidiği görmek her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, insanların hayranlığını kazanacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, dertleşerek moral bulacağına, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında at sidiği gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konulardan veya kulaktan dolma bilgilere göre hareket etmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında at sidiği görmek hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder.

Kahve falında sidiğe basmak atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında sidiğini yapmak son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşek sidiği görmek daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına yorulur.

Kahve falında sidikli su görmek aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, kul hakkına girmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eve sidiklemek anne baba duası alacağına, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına delalet eder.

Kahve falında bebek sidiği görmek gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının sidiğini temizlemek sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir