Kahve falında asansörün koptuğunu görmek

Kahve falında asansörün koptuğunu görmek karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında asansörün koptuğunu gördüyseniz:

  • Uzun mesafeli yolculuklar yapabilir, farklı dünyaların farkına varabilir veya farklı kültürlere, felsefelere ilgi duyabilir, farklı inanç sistemlerini tanımak isteyebilirsiniz. Ay genelinde hassasiyetiniz yüksek olabilir.

Kahve falında asansöre binmek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında asansörle en üst kata çıkmak verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında asansör boşluğunda kalmak maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yürüyen asansör görmek onunla yeniden kavuşacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında asansöre binip yukarı çıkmak işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına inanılır.

Kahve falında asansörle aşağı düşmek istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında asansörle yüksek katlara çıkmak sorun üzerine sorun yaşanacağına, fal sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında asansörde deprem olduğunu görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, ruh sağlığının bozulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir