AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşla sohbet etmek

Kahve falında arkadaşla sohbet etmek

Kahve falında arkadaşla sohbet etmek kötü kimselerle karşılaşamayacağına, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına, koltuğunun yükseleceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşla sohbet etmek gördüyseniz:

  • Çok fazla görev veya sorumluluk alamamanızda veya kaldırabileceğinizden fazla yüke talip olmamanızda fayda var.

Kahve falında arkadaşla sohbet etmek buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşla sohbet ettiğini görmek edilen duaların karşılığını bulacağına, fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında bir arkadaşla sohbet etmek çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşıyla sohbet etmek yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski arkadaşlarla sohbet etmek kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına delalet eder.

Kahve falında eski arkadaşla sohbet etmek sosyal hayatında da mutlu olacağına, ticaretinin de hızlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşlarla sohbet etmek kar sağlayacağına, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine işaret eder.

Kahve falında ünlü biriyle sohbet etmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.