AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşıyla aldattığını görmek

Kahve falında arkadaşıyla aldattığını görmek

Kahve falında arkadaşıyla aldattığını görmek yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, dini bütün bir eşe sahip olacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşıyla aldattığını gördüyseniz:

  • Rahatsız edici misafirler gelebilir.

Kahve falında arkadaşının telefon aldığını görmek sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine delalet eder.

Kahve falında arkadaşının bir şey aldığını görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşıyla aldatılmak kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının eşini aldattığını görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin arkadaşıyla aldattığını görmek eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının yüksek not aldığını görmek edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının sınavdan yüksek aldığını görmek gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, siparişlerinin çoğalacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının köpek aldığını görmek büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.