Kahve falında arkadaşının saçını görmek

Kahve falında arkadaşının saçını görmek sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının saçını gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız sizi değişiklikler yapmanıza neden olacak konuşmalara yönlendirebilir.

Kahve falında arkadaşının saçının beyazladığını görmek hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının saçını boyalı görmek sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşının saçının kısaldığını görmek planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında erkek arkadaşının saçını görmek şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşını kıvırcık saçlı görmek onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının saçlarının döküldüğünü görmek mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının saçının uzadığını görmek hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının saçlarını kısa görmek kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir