AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşını traş etmek

Kahve falında arkadaşını traş etmek

Kahve falında arkadaşını traş etmek ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşını traş etmek gördüyseniz:

  • Sizin için en yararlı kararı kendi başınıza vermeniz gerekiyor.

Kahve falında arkadaşı evlenirken görmek gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine işaret eder.

Kahve falında evli arkadaş görmek çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının sırtında kıl görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının can çekiştiğini görmek bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında bir arkadaşının kırmızı elbise giydiğini görmek kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşımla tatile gitmek her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşlarını misafir etmek çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çoktandır görmediğin arkadaşını görmek tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir