AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşını duvaklı görmek

Kahve falında arkadaşını duvaklı görmek

Kahve falında arkadaşını duvaklı görmek işlerinin yoluna gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, çok büyük yenilikler yapacağına, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, evlatlarından hayır bulacağına, musibetlerin yaşanacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşını duvaklı gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kimse uzak bir yere gitmek zorunda kalabilir.

Kahve falında arkadaşını duvaklı görmek çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşının duvak taktığını görmek maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, umutlarının biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mor duvak görmek kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında al duvak görmek gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, eve kapanıp, kendine döneceğine yorulur.

Kahve falında kırmızı duvaklı gelin görmek yakında güzel haberler alarak sevineceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine işaret eder.

Kahve falında gelinlik ve duvak görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, iş hayatında terfi alınacağına işaret eder.

Kahve falında duvak açmak sevap işleyeceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine işarettir.

Kahve falında başkasının duvak taktığını görmek kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.