AnaSayfa / Genel / Kahve falında arabayı bir yere çarpmak

Kahve falında arabayı bir yere çarpmak

Kahve falında arabayı bir yere çarpmak bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında arabayı bir yere çarpmak gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinize mesafe koyabilirsiniz.

Kahve falında arabayı bir yere çarpmak kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, bekarsa evleneceğine tabir olunur.

Kahve falında arabayla bir yere çarpmak fal sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başını yere çarpmak aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına delalet eder.

Kahve falında bir yere çarpmak mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, kısmetlerinin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğa araba çarpmak emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, nimetin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında yeni arabayı çarpmak sorunlarını halletmeyi başaracağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabayla bir çocuğa çarpmak beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, zor bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arabayla insana çarpmak eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir