Kahve falında anneden su almak

Kahve falında anneden su almak sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, mutlu günler yaşanacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, keyfin bozulacağına, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına işaret eder.

Kahve falında anneden su almak gördüyseniz:

  • Uzun süredir devam eden işler tamamlanabilir, beklenen cevaplar gelebilir veya bazı işler sona erebilir.

Kahve falında anneye su içmek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, iş değişikliğine gidileceğine işarettir.

Kahve falında annenin suya düştüğünü görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, büyük bir ikilemde kalacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında annesine su vermek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına rivayet eder.

Kahve falında ölen anneye su vermek çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına işarettir.

Kahve falında annenin elinden su içmek yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına inanılır.

Kahve falında anneye su vermek bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine işaret eder.

Kahve falında annemin suya düştüğünü görmek aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş anneye su vermek işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir