Kahve falında ampulün patladığını görmek

Kahve falında ampulün patladığını görmek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, güzel günler görüleceğine, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, çok üst mevkilere geleceğine, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ampulün patladığını gördüyseniz:

  • Paranızı korumalısınız.

Kahve falında ampulün patladığını görmek çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ampul patladığını görmek kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz ampul görmek hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında ampul değiştirmek uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında ampul söndürmek onu alkışlayacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine delalettir.

Kahve falında ampul ışık görmek güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, fal sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında yanan ampul görmek kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine yorulur.

Kahve falında parlak ampul görmek mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir