AnaSayfa / Genel / Kahve falında amcaya sarılıp ağlamak

Kahve falında amcaya sarılıp ağlamak

Kahve falında amcaya sarılıp ağlamak ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, yeni fırsatlar sunulacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına işaret eder.

Kahve falında amcaya sarılıp ağlamak gördüyseniz:

  • Ne yapalım, katlanmak zorundasınız.

Kahve falında amcaya sarılıp ağlamak sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine işarettir.

Kahve falında amcasının ağladığını görmek çalışmaların bol kazanç getireceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine rivayet eder.

Kahve falında amcanın ağladığını görmek ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ölen amcaya sarılmak daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında amcaya sarılmak maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş amcaya sarılmak mutluluğunun zedeleneceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında amca kızına sarılmak atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına ve çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında amca oğluna sarılmak üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.