AnaSayfa / Genel / Kahve falında altını toprağa gömmek

Kahve falında altını toprağa gömmek

Kahve falında altını toprağa gömmek işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında altını toprağa gömmek gördüyseniz:

  • Birdenbire herşey tersine dönebilir olaylar kötüye gidebilir.

Kahve falında toprağa altın gömmek isabetli adımlar atılacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında altını toprağa gömmek yeni yerler göreceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toprağa et gömmek imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine delalettir.

Kahve falında kendini toprağa gömmek endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına delalettir.

Kahve falında toprağa ekmek gömmek kazancının günden güne azalacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında toprağa kitap gömmek çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine alamet eder.

Kahve falında toprağa para gömmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya rivayet etmektedir.

Kahve falında canlı insanı toprağa gömmek zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.