Kahve falında alnından ameliyat olmak

Kahve falında alnından ameliyat olmak kötü günler geçireceğine, yıpranacağına, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, yeni bir iş bulacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında alnından ameliyat olmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren şeylerde gereken desteğe sahipsiniz.

Kahve falında alnından ameliyat olmak çalışılan firmanın atağa geçeceğine, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında ameliyat olmaya hazırlanmak kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında boğazdan ameliyat olduğunu görmek üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, kariyerinde atılım yapacağına delalettir.

Kahve falında kafasından ameliyat olmak karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında böbrek ameliyat olmak üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine alamet eder.

Kahve falında kulaktan ameliyat olmak iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına tabir olunur.

Kahve falında burnundan ameliyat olmak sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında sol bacaktan ameliyat olmak bazı radikal kararlar alınacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top