AnaSayfa / Genel / Kahve falında alkol içen birini görmek

Kahve falında alkol içen birini görmek

Kahve falında alkol içen birini görmek bir sebeple borcun gittikçe artacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine inanılır.

Kahve falında alkol içen birini gördüyseniz:

  • Duygularınızda önemli bir artış olabilir.

Kahve falında alkol içmemek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında alkol içildiğini görmek bol bol hayır duası alınacağına, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin alkol içtiğini görmek pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine tabir olunur.

Kahve falında alkol içen birini görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kafasının karışacağına işarettir.

Kahve falında alkol içtiğini görmek konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında birini alkol içerken görmek evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına rivayet eder.

Kahve falında alkol aldığını görmek tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, asla harama bulaşmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini alkollü görmek iyileşeceğine, kısmet alacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir