AnaSayfa / Genel / Kahve falında alı konulduğunu görmek

Kahve falında alı konulduğunu görmek

Kahve falında alı konulduğunu görmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında alı konulduğunu gördüyseniz:

  • İmkanlarınızı çok daha iyi kullanmalısınız.

Kahve falında alı konulduğunu görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine delalettir.

Kahve falında almanca konuştuğunu görmek sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine işaret eder.

Kahve falında abdest almayı görmek aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, bazı ortak işlere gireceğine delalettir.

Kahve falında alnından kıl koparmak elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir kişinin alnından öptüğünü görmek daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine işarettir.

Kahve falında lokum almaya gitmek bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında alnına kına sürmek maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında elbise almaya gitmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.