AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağzına diş takmak

Kahve falında ağzına diş takmak

Kahve falında ağzına diş takmak ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, daha fazla para kazanacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağzına diş takmak gördüyseniz:

  • Maddi manevi talepleri olan kişiler zamanınızı alıyor olabilir.

Kahve falında ağzına diş takmak insanlar tarafından takdir edileceğine, zenginliği bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağza diş takmak sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında ağzından takma diş çıkarmak maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına tabir olunur.

Kahve falında ağzında altın diş görmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, gün sayacağına alamet eder.

Kahve falında ağzında diş olmadığını görmek hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının ağzında diş görmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında yenidoğan bebeğin ağzında diş görmek sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine delalet eder.

Kahve falında dişlerin ağzına döküldüğünü görmek bir koyduğu işten üç alacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir