AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağrı görmek

Kahve falında ağrı görmek

Kahve falında ağrı görmek tatlı yorgunluklar yaşayacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, işbirliği içinde olacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, fal sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine işarettir.

Kahve falında ağrı gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya özel yaşamınıza ait ilişkilerde fark etmeden karşı taraf üzerinde baskıcı olmanız ilişkilerinize zarar verebilir.

Kahve falında karın ağrısı çekmek kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ağrı şehrine gitmek yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında diş ağrısı çekmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bel ağrısı hissetmek gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, kısmetin ve talihin açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağrısız diş çektirmek ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine alamet eder.

Kahve falında birinin diş ağrısı çektiğini görmek toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine işarettir.

Kahve falında diş ağrısını hissetmek çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına inanılır.

Kahve falında ağrıyan dişini çekmek bunalıma gireceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir