AnaSayfa / Genel / Kahve falında açık yeşil kurbağa görmek

Kahve falında açık yeşil kurbağa görmek

Kahve falında açık yeşil kurbağa görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına delalettir.

Kahve falında açık yeşil kurbağa gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya sağlıkla ilgili konular su yüzüne çıkabilir.

Kahve falında açık yeşil kurbağa görmek her iki tarafın da çok üzüleceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine yorulur.

Kahve falında büyük yeşil kurbağa görmek bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil kurbağa görmek hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına işarettir.

Kahve falında yeşil kurbağa yakalamak günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil kurbağa yavrusu görmek gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine inanılır.

Kahve falında evde yeşil kurbağa görmek başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına delalettir.

Kahve falında zıplayan yeşil kurbağa görmek daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küçük yeşil kurbağa görmek kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.