Kahve falında açık ağız görmek

Kahve falında açık ağız görmek içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, fal sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, işveren koltuğunda oturacağına alamet etmektedir.

Kahve falında açık ağız gördüyseniz:

  • Baskılara mazur kalabilirsiniz.

Kahve falında açık ağız görmek elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağızda solucan görmek kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağızda çiğ et görmek istenmeyen olayların yaşanacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağız dolusu kan tükürmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine alamet eder.

Kahve falında ağız dolusu beyaz kusmak işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve falı kapatan kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağızda tuz görmek ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, huzursuz ve mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağızda çürük diş görmek başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında ağız dolusu iğne görmek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, kazançlı işler yapacağına, daha fazla gelir elde edeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir