AnaSayfa / Genel / Kahve falında zıplayan kurbağa görmek

Kahve falında zıplayan kurbağa görmek

Kahve falında zıplayan kurbağa görmek emeğinden hayır göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, toplum için faydalı işler yapacağına, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine delalet eder.

Kahve falında zıplayan kurbağa gördüyseniz:

  • Sürprizlere açıksınız.

Kahve falında zıplayan kurbağa görmek bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine tabir olunur.

Kahve falında zıplayan yeşil kurbağa görmek işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, gelişmelerin fal sahibini hiç memnun etmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında zıplayan kurbağalar görmek sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine alamet eder.

Kahve falında zıplayan inek görmek toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine delalet eder.

Kahve falında zıplayan kanguru görmek ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, kurulu düzenin yıkılacağına inanılır.

Kahve falında zıplayan yılan görmek günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında zıplayan tavşan görmek yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında zıplayarak yürümek fal sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.