AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüzde göz görmek

Kahve falında yüzde göz görmek

Kahve falında yüzde göz görmek girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, fesatlıklar içinde kalınacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, fal sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına işaret eder.

Kahve falında yüzde göz gördüyseniz:

  • Duygularınızı ortaya sermeniz olumlu karşılık görebilir.

Kahve falında yüzde göz görmek maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına işarettir.

Kahve falında yüzde kıl çıktığını görmek kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına alamet eder.

Kahve falında yüzde ben görmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, hane içine ay doğacağına inanılır.

Kahve falında yüzde şişlik görmek gururlu bir hayat süreceğine, iyi şartlarda yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında yüzde büyük sivilce görmek çok büyük zorluklar çekeceğine, mal ve para sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzdeki tüyleri almak sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, derdin ve sıkıntının biteceğine, fal sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında yüzde kırmızı sivilce görmek elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzde yara izi görmek üzüntü veren olayların düzeltileceğine, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir