AnaSayfa / Genel / Kahve falında yolda yürümek

Kahve falında yolda yürümek

Kahve falında yolda yürümek sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yolda yürümek gördüyseniz:

  • Sizi uzlaşmak zorunda bırakacak konuşmalara muhatap bırakılabilirsiniz.

Kahve falında karanlık dar yolda yürümek alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, karın artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzun bir yolda yürümek problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında karlı buzlu yolda yürümek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına tabir olunur.

Kahve falında yolda yalnız yürümek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyle yolda yürümek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine delalet eder.

Kahve falında boş yolda yürümek uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında toprak yolda yürüdüğünü görmek işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, başarıya ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüyle yolda yürümek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir