AnaSayfa / Genel / Kahve falında yılan ve kurbağa görmek

Kahve falında yılan ve kurbağa görmek

Kahve falında yılan ve kurbağa görmek yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında yılan ve kurbağa gördüyseniz:

  • Bazı işlere katkıda bulunmak veya bazı konular için mesai harcamak için sözler vermekten kaçınmanızda fayda var.

Kahve falında yılan ve kurbağa görmek kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine yorulur.

Kahve falında yılanın kurbağa yediğini görmek ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, büyük bir ferahlama yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hamile kurbağa görmek işlerin çok kötü bir hale geleceğine, kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine işarettir.

Kahve falında kara kurbağa görmek pişmanlığa, darlık çektiği günlerini unutacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kolunda kurbağa görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalettir.

Kahve falında yavru kurbağa görmek etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına delalet eder.

Kahve falında evde kurbağa görmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine işarettir.

Kahve falında açık yeşil kurbağa görmek iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir