AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil minibüs görmek

Kahve falında yeşil minibüs görmek

Kahve falında yeşil minibüs görmek yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil minibüs gördüyseniz:

  • Bazı iş veya projeleri tamamlamak için bilgi toplamanız gerekiyor.

Kahve falında yeşil minibüs görmek büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında minibüsün devrildiğini görmek büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kalabalık minibüse binmek gülüp eğleneceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına rivayet eder.

Kahve falında minibüste olduğunu görmek üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Kahve falında minibüsle gitmek çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, başarı ve zafer kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz minibüs binmek ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz minibüs görmek daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, dertlerin başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında minibüs kazası görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına ve hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.