AnaSayfa / Genel / Kahve falında yerin altına girmek

Kahve falında yerin altına girmek

Kahve falında yerin altına girmek insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, kısmetinin de açılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına işaret eder.

Kahve falında yerin altına girmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda diğerlerinin katkılarının da farkına varmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında yer altına girmek maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, ekmeğinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında yerin altına girmek bir şeyden zarar görmeye, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir yere gizlice girmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına delalettir.

Kahve falında dar yere girmek üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suçsuz yere cezaevine girmek hasret kaldıklarına kavuşacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında yasak yere girmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına delalettir.

Kahve falında kalabalık bir yere girmek kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına tabir olunur.

Kahve falında bilinmeyen bir yere girmek büyük bir üzüntü yaşayacağına, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir