AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeni üst görmek

Kahve falında yeni üst görmek

Kahve falında yeni üst görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, şifa göreceğine, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında yeni üst gördüyseniz:

  • İmzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi hukuksal konularda problemler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında yeni üst görmek üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, mallarının da hayırlı olacağına işarettir.

Kahve falında apartmanın en üst katında oturmak ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, falı kapatan kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üst üste yılan görmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pilav üstü nohut yemek büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında üst üste kaban giymek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına delalet eder.

Kahve falında sırt üstü çamura düşmek eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında binanın üst katında olmak kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sırt üstü uçmak tüm sorunlarının biteceğine, bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir