Kahve falında yemek yiyip kusmak

Kahve falında yemek yiyip kusmak çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yemek yiyip kusmak gördüyseniz:

  • Yapacağınız bir yanlış sonucu gelişmelerin tümünü engelleyebilirsiniz.

Kahve falında çiğ et yemek ve kusmak moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına delalet eder.

Kahve falında domuz eti yemek ve kusmak gelirinin azalacağına, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yılan eti yemek ve kusmak sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yemek yerken kusmak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yediğin yemeği kusmak variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza işaret etmektedir.

Kahve falında yılan yemek ve kusmak yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yediği yemeği kusmak aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına inanılır.

Kahve falında insan eti yemek kusmak eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top