AnaSayfa / Genel / Kahve falında yavru kurbağa görmek

Kahve falında yavru kurbağa görmek

Kahve falında yavru kurbağa görmek en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, başarılarını ispat edeceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, makbul olmayan işler yapacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına tabir olunur.

Kahve falında yavru kurbağa gördüyseniz:

  • Yaşam sevincinizi paylaşan kişilerle bir araya gelmeniz hayata nasıl daha da fazla anlam katabileceğinizi anlamanıza yardım edebilir.

Kahve falında kurbağa yavrusu görmek kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, çok başarılı işlere girileceğine yorulur.

Kahve falında yavru kurbağa görmek işlerin yoluna gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil kurbağa yavrusu görmek işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine yorulur.

Kahve falında suda yüzen kurbağa görmek bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında denizin içinde kurbağa görmek bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında renkli kurbağa görmek maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil büyük kurbağa görmek kapanan kapıların açılacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında şişen kurbağa görmek çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir