AnaSayfa / Genel / Kahve falında yaşlıyı genç görmek

Kahve falında yaşlıyı genç görmek

Kahve falında yaşlıyı genç görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine delalet eder.

Kahve falında yaşlıyı genç gördüyseniz:

  • Bazı yakın ya da arkadaşlarınız mevcut hataları ya da belli karar veya yargılarındaki yanlışları kabul etmekten kaçınıyor olabilirler.

Kahve falında yaşlı birinin gençliğini görmek dinde bilginleşeceğine, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yaşlı birini genç olarak görmek huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, huşu içinde devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında genç birini yaşlı olarak görmek maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı bir adamı gençleşmiş görmek mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaşlı adamı genç görmek edilen duaların kabul olacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına tabir olunur.

Kahve falında yaşlı kadının gençleştiğini görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına alamet eder.

Kahve falında genç insanı yaşlı görmek alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, yurtdışına gidileceğine delalettir.

Kahve falında orta yaşlı birini genç görmek çok iyi işler ortaya konacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir