AnaSayfa / Genel / Kahve falında yaşlı deve görmek

Kahve falında yaşlı deve görmek

Kahve falında yaşlı deve görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, hastalıklarının da şifasını bulacağına, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine delalettir.

Kahve falında yaşlı deve gördüyseniz:

  • Bazı konular somutlaşmaya veya gerçekler kendini göstermeye başlıyor.

Kahve falında yaşlı deve görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında deve pisliği görmek fal sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına inanılır.

Kahve falında deveye yemek yedirmek hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında deve kuşundan kaçmak ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına tabir olunur.

Kahve falında deve boku görmek ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına delalettir.

Kahve falında deveden kaçmak arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küçük deve görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında devenin oturduğunu görmek gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, makam edineceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir