AnaSayfa / Genel / Kahve falında yasin istemek

Kahve falında yasin istemek

Kahve falında yasin istemek çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, üzüntülerin biteceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yasin istemek gördüyseniz:

  • Biraz gayretle bunu yenip, alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.Bazı kimseler ya da kimse duygusal ilişkilerinizi bile sarsmaya teşebbüs edebilirler.

Kahve falında yasin okunmasını istemek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına işarettir.

Kahve falında yasin istemek büyük başarılar kazanılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine yorulur.

Kahve falında yasin okumak istemek maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına yorulur.

Kahve falında yasin kitabı almak neşesinin yerine geleceğine, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine işaret eder.

Kahve falında yas yerine gitmek borçlarının hafifleyeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkeğe yaslanmak ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş birine yasin okumak uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yasin suresinin son ayetini okumak yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.