AnaSayfa / Genel / Kahve falında yarım ekmek vermek

Kahve falında yarım ekmek vermek

Kahve falında yarım ekmek vermek geleceğe daha umut dolu bakacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında yarım ekmek vermek gördüyseniz:

  • Olayların üstesinden gelmek istiyorsanız biraz daha rahat olmalısınız.

Kahve falında iki yarım ekmek görmek iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yarım ekmek almak çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yarım ekmek görmek korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, mülkiyetinin de artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yarım ekmek yemek kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yarım ekmek vermek kırgınlıkların biteceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yarım at görmek kendisini geliştireceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine delalet eder.

Kahve falında insanı yarım görmek yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yarım atlet görmek yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir