AnaSayfa / Genel / Kahve falında yarık yol görmek

Kahve falında yarık yol görmek

Kahve falında yarık yol görmek çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, bir işe soyunacağına, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yarık yol gördüyseniz:

  • Düşünürken kendinizi sınırlamamalısınız.

Kahve falında yarık yol görmek hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yarık toprak görmek yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, gelirinin düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında karnını yarık görmek problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yarık duvar görmek hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yarık dudak görmek daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yer yarığı görmek zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, amacına nail olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle uzun yola çıkmak keyfinin kaçacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz yol görmek gayrimenkul işine girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir