AnaSayfa / Genel / Kahve falında yanak kesmek

Kahve falında yanak kesmek

Kahve falında yanak kesmek anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yanak kesmek gördüyseniz:

  • Evle ilgili değişiklikler konforu arttırabilir.

Kahve falında yanak kesmek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yanağını kesmek zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yanak sıkmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine alamet eder.

Kahve falında yanakta ben görmek hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyi yanağından öpmek düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına işarettir.

Kahve falında yanağında göz görmek kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına yorulur.

Kahve falında yanaktan öpüşmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir