AnaSayfa / Genel / Kahve falında yamaçta ev görmek

Kahve falında yamaçta ev görmek

Kahve falında yamaçta ev görmek sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, rahata erileceğine, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, dişe diş savaşacağına inanılır.

Kahve falında yamaçta ev gördüyseniz:

  • Pazarlıklar ya da anlaşmalar esnasında sakinliğinizi korumalı, banka işlemleri esnasında sabırlı olmalısınız.

Kahve falında yamaçta ev görmek maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dağın yamacında olmak yüzünü güldüreceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yamaç tırmanmak kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dik yamaç tırmanmak yapılan işte çok zarar edileceğine, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına işarettir.

Kahve falında yamaçtan atlamak birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dik yamaçtan inmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında yamaçtan düşmek gelmek istediği noktalara geleceğine, kazançların artacağına işaret eder.

Kahve falında dik bir yamaca tırmanmak kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir