AnaSayfa / Genel / Kahve falında yağmurda çamaşır asmak

Kahve falında yağmurda çamaşır asmak

Kahve falında yağmurda çamaşır asmak zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, onlara değer vereceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, yönetici makamına oturacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yağmurda çamaşır asmak gördüyseniz:

  • İhmalkar davranışlardan kaçınmalısınız.

Kahve falında yağmurda çamaşır asmak hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında çamaşır asmak ve toplamak sıkıntılarının günden güne artacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında çamaşır yıkayıp asmak iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine inanılır.

Kahve falında bahçeye çamaşır asmak başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına inanılır.

Kahve falında yeşil çamaşır asmak evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine delalettir.

Kahve falında eve çamaşır asmak huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, işlerinin daha da iyi olacağına işaret eder.

Kahve falında yıkanmış çamaşırı asmak kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, bir şeyden sorumlu tutulduğuna rivayet eder.

Kahve falında ipe çamaşır asmak onunla üzülüp, ağlayacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.