AnaSayfa / Genel / Kahve falında vesikalık görmek

Kahve falında vesikalık görmek

Kahve falında vesikalık görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, helal lokma yiyen fal sahibinin rızkının da sürekli artacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında vesikalık gördüyseniz:

  • Kontrolü ele almanız üst pozisyondaki kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Kahve falında vesikalık fotoğrafını görmek ancak fal sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına delalettir.

Kahve falında vesikalık fotoğraf görmek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında vesikalık fotoğraf çektirmek rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine işaret eder.

Kahve falında kendi vesikalık resmini görmek daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendi vesikalık fotoğrafını görmek kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına delalet eder.

Kahve falında vesikalık görmek itibar kazanacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir