AnaSayfa / Genel / Kahve falında uyuyan deve görmek

Kahve falında uyuyan deve görmek

Kahve falında uyuyan deve görmek hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında uyuyan deve gördüyseniz:

  • Kafanızı üzüntülerden veya pişmanlıklardan arındırabilirseniz bundan sonra ne yapmak istediğinizi daha net şekilde anlayabilirsiniz.

Kahve falında devenin görmek insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yavru develer görmek rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, şansının da döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dağda deve görmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çökmüş deve görmek kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, fal sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kabede deve görmek tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine delalet eder.

Kahve falında çift hörgüçlü deve görmek hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında deve hörgücü görmek ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında ağlayan deve görmek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.