AnaSayfa / Genel / Kahve falında ücüncü göz görmek

Kahve falında ücüncü göz görmek

Kahve falında ücüncü göz görmek bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, huzurlu hissedileceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, çok hayırlı adımların atılacağına, art niyetli kişilere uyacağına, yeni adımlar atacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine yorulur.

Kahve falında ücüncü göz gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bir erkekten bazı ters davranışlar görebilirsiniz.

Kahve falında kırmızı göz kalemi görmek beklentilerinin yerine geleceğine, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında göz kan görmek uzun bir ömre sahip olunacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşını mavi gözlü görmek borç içinde bir yaşam süreceğine, önemli işler yapacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi gözlü adam görmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında karnında göz görmek kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasının gözünü mavi görmek hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, falı kapatan kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlerini kapamak bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına delalettir.

Kahve falında göz kalemi sürmek hayalkırıklıklarının giderileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.