AnaSayfa / Genel / Kahve falında üç yol görmek

Kahve falında üç yol görmek

Kahve falında üç yol görmek iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına, rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, işlerin toparlanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında üç yol gördüyseniz:

  • Zaten gerilmiş olan ilişkileri iyice germeye çalışmamakta fayda var.

Kahve falında dumanlı yol görmek ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yolunmuş güvercin görmek fal sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında mıcırlı yol görmek huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine tabir olunur.

Kahve falında tepe yol görmek dertlerin çözüme kavuşacağına, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil bir yol görmek girdiği işleri kaybedeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında virajlı yollar görmek soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında dağ yolu görmek hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine yorulur.

Kahve falında eski yol görmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir