AnaSayfa / Genel / Kahve falında ters yol görmek

Kahve falında ters yol görmek

Kahve falında ters yol görmek bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, bazı ortaklıklar kuracağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, sabit geliri olacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına rivayet eder.

Kahve falında ters yol gördüyseniz:

  • Sağlık problemleriniz olabilir.

Kahve falında ters yola girmek hayallerinin de yarım kalacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine inanılır.

Kahve falında arabayla ters yola girmek sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ters yol görmek fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında arabanın ters gittiğini görmek parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında tuvaleti ters görmek rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, hayırlı işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında ters yönde araba sürmek ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında ters ayaklı görmek maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına işarettir.

Kahve falında gelinliği ters giymek kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir