Kahve falında ters dönmüş hamam böceği görmek

Kahve falında ters dönmüş hamam böceği görmek mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, makam edineceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, fal sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ters dönmüş hamam böceği gördüyseniz:

  • Bazı planlarınız sadece hayal seviyesinde kalabilir.

Kahve falında ters dönmüş hamam böceği görmek ödeme güçlü çekeceğine, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine yorulur.

Kahve falında başkasının evinde hamam böceği görmek maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine delalettir.

Kahve falında siyah hamam böceği görmek işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına işarettir.

Kahve falında hamam böceği yumurtası görmek kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına alamet eder.

Kahve falında hamam böceği öldürmek birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, kötü halinden eser kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında hamam böceklerini öldürmek gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine alamet eder.

Kahve falında hamam böceği yutmak hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına delalet eder.

Kahve falında evin içinde hamam böceği görmek mal varlığında kayıplar yaşayacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top